Není k němu co dodat. Je lahodný, je krásný a zdravý zároveň. Čaj kvetoucí http://www.teaway.cz/c/caj-dle-druhu/bile-a-kvetouci-caje pochází z Číny. Jeho výrobu svazování zná pouze malý okruh čínských mistrů. Vyrábí se svazováním čajových lístků bílých, zelených či černých. Nejčastěji však z bílých.
Ze začátku je to nenápadná malá, nevzhledná kulička. Uvnitř však skrývá poupě svého květu. Každý čaj kvetoucí je pojmenován podle druhu poupat, vůně a typu. Např. Srdce k srdci, Amorův šíp, nebo Taneční víla a další. Proto neváhejte s návštěvou u nás, ať se co nejdříve můžete kochat lahodnou chutí tak stále více oblíbeného čaje. Využít můžete naše dárkové balení v klasické bonboniéře, či v dřevěné krabičce.

Budete se k němu vracet

Budete z něho tak okouzleni, že se k němu budete vracet. Čaj kvetoucí si vás opravdu získá hned na první pohled. Stačí zalít horkou vodou, nejlépe ve skleněné nádobě a už jen trpělivě čekat! Čaj sepřed vámi rozvine do celé své krásy. Cítíte tu příjemnou vůni? A jak je lahodný! Můžete jej i podarovat, nic s ním nezkazíte.